DWUP - Eures- Banerek [ v 02 d ].jpg
logo1n.png
logo2.png
Podsumowanie Kampanii Jobs for young people – Praca dla młodych
Pozostałe w galerii
obrazek
W ramach europejskiej kampanii informacyjnej Jobs for young people - Praca dla młodych, trwającej w Polsce od 21 listopada 2022 r. do 28 lutego 2023 r., Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy oraz powiatowe urzędy pracy z Dolnego Śląska przygotowały szereg działań realizowanych online i stacjonarnie.
obrazek
Blisko 500 młodych osób spotkało się z nami na przestrzeni ostatnich miesięcy. Zespół EURES Dolny Śląsk uczestniczył w spotkaniach na zaproszenie szkół oraz powiatowych urzędów pracy z terenu Dolnego Śląska, odbyło się ogółem 17 spotkań.
obrazek
Byliśmy w: Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie, II Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy, Zespole Szkół w Chocianowie, Zespole Szkół nr 7 w Wałbrzychu, Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu, Zespole Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie, na Uniwersytecie Ekonomiczny we Wrocławiu dzięki współpracy z Dolnośląską Wojewódzką Komendą OHP, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Miliczu, Powiatowym Urzędzie Pracy w Dzierżoniowie, Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy, Powiatowym Urzędzie Pracy w Trzebnicy, Powiatowym Urzędzie Pracy Świdnicy.
obrazek
Oprócz prowadzonych przez nas prelekcji odbyły się również 2 webinaria, spotkanie online dla pracodawców oraz anglojęzyczne webinarium dla obywateli Polski, Ukrainy oraz Mołdawii. Zorganizowane zostało także spotkanie online z pracodawcą zainteresowanym zatrudnieniem osób młodych, był także wywiad dla Radio Rodzina.
obrazek
Podczas spotkań informowaliśmy między innymi o tym jak szukać pracy i rekrutować przez sieć EURES oraz o czym pamiętać i na co uważać przy poszukiwaniu pracy za granicą. Kampania Jobs for young people – Praca dla młodych dobiegła końca, jednak my działamy nadal. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę. Zapraszamy na kolejne spotkania!
obrazek
Informacja o wydarzeniach, na których jesteśmy dostępna jest w naszym kalendarzu wydarzeń.
autor: Dagmara Wilczyńska   utworzono: 04-05-2023   Ilość zdjęć: 6
DRUKUJ
POWRÓT